» Reklamacje i zwroty

Kontakt

  • club-tv
    NIP: 532-001-67-61
  • E-mail:sklep@club-tv.pl
  • Telefonkom. 502-954-955
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek 9.00 - 16.00 Sobota-Niedziela - NIECZYNNE

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY
Jeżeli dotarła do Państwa uszkodzona przesyłka lub zgłaszacie Państwo zastrzeżenia reklamacyjne do zakupionego produktu prosimy o zapoznanie się z poniższym opisem.

Sposoby reklamacji zakupionych produktów

 

W przypadku jeżeli przesłane do Państwa produkty są uszkodzone lub niekompletne prosimy o kontakt z naszym działem obsługi Klienta pod adresem mailowym brykiet6@wp.pl lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać szczegółowy opis reklamacji oraz nr Państwa zamówienia w naszym sklepie. Maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji ustosunkujemy się do Państwa reklamacji i powiadomimy o dalszym postępowaniu.

Reklamowany towar prosimy kierować na adres:

Jarosław Jędral
ul.Laskowa 4
05-400 Otwock

z dopiskiem „reklamacja

W przypadku pytań lub reklamacji związanych ze złożonym zamówieniem prosimy o podanie jego numeru. Numer zamówienia znajdziecie Państwo w treści e-maila potwierdzającego złożenie zamówienia lub w historii zamówień po zalogowaniu się na naszej stronie.

Informacja dla Klientów będących konsumentami.

Zgodnie z ustawą o prawach Konsumenta Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W tym celu należy złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na nasz adres wskazany w danych kontaktowych. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.

W przypadku niektórych oferowanych przez naszą firmę produktów - brak jest możliwości zwrotu zakupionego produktu ze względu ich charakter. Po zakupie Klient nie ma możliwości zwrotu zakupionego  urządzenia zintegrowanego z oprogramowaniem (oferowanego jako treść cyfrowa) oraz prawa odstąpienia od umowy, gdy przedmiotem zakupu była usługa i gdy usługa została w pełni wykonana. 

Przejdź do strony głównej